تجربه؛ تخصص و کیفیت را یکجا گرد آورده ایم

برگزاری عروسی:

جشن عروسی و یاد و خاطره اون روز با دردسرهای تلخ و شیرینش خاطره ای تکرارنشدنی هست که برای همیشه تو ذهن و روح عروس و داماد و خونوادشون باقی می مونه.

به جرات میشه گفت مراسم ازدواج یکی از ماندگارترین خاطرات زندگی هر شخصیه و هر دختر و پسری از سالها قبل رویای اون شب رو در سر دارن و با اون رویاها زندگی می کنن وقتیکه که این مراسم فرا می رسه به دلیل هیجانات و استرس های کاذب، معمولا همه اون آرزوها به دست فراموشی سپرده میشن به همین دلیل علی رغم صرف هزینه های غیرضروری موجب بروز حسرت و عدم تحقق اون رویاها میشن.

از این رو برنامه ریزی دقیق قبل از تشریفات عروسی و مدیریت صحیح در روز برگزاری عروسی بسیار حائض اهمیته.

تیم تشریفات مجالس مازستا با چندین سال تجربه مدیریتی در اجرای مراسمهای تشریفاتی و دیپلماتیک؛ کارگزار و مشاوری متخصص در امر تشریفات مجالس و مراسمهای خصوصی شما عزیزان بوده؛ و با برنامه ریزی دقیق و متناسب با شرایط خانواده ها؛ و با تهیه یک لیست مدون از ملزومات و برآورد هزینه و اولویت بندی اونها، شما رو به گونه ای شایسته در اجرای هرچه با شکوهترشدن این مراسم به یادموندنی همراهی میکنه.

خدمات ما در این زمینه شامل موارد ذیل هست:

1. تیم ما به عروس و داماد در زمینه انتخاب باغ و تالار با توجه به بودجه و تاریخ در نظر گرفته شده اونها، همچنین برآورد تعداد مهمانها و نوع و سبک اجرای تشریفات عروسی مشاوره میده.

2. تیم ما در ابتدا عمارت عروسی اختصاصی خودش رو ارائه میده، در صورتی که عمارت اختصاصی مجموعه برای تاریخ مورد نظر عروس و داماد از قبل رزرو باشه ، باغ عروسی و تالار پذیرایی همکارانش رو به عروس و داماد معرفی میکنه.

3. تیم ما تمامی کارهایی که مربوط به عروس و داماد هست و میبایست طبق یه زمانبندی دقیق قبل از جشن عروسی همینطور در روز مراسم عروسی انجام بدن رو برنامه ریزی میکنه و به صورت چک لیست بهشون ارائه میده.

4. تیم ما با توجه به سلیقه و بودجه عروس و داماد، محل برگزاری مراسم عروسی رو طراحی و دیزاین میکنه.

5. تیم ما تمامی تجهیزات برگزاری عروسی، لوازم پذیرایی، انواع دکور و اکسسوری رو تامین کرده و ارائه میده.

6. تیم ما تمامی نیروهای خدماتی،پرسنل پذیرایی و تیم حراست رو تامین میکنه.

7. تیم ما کلیه خدمات پذیرایی شامل شام عروسی،میوه،شیرینی،کیک،پذیرایی سرد و گرم و دیگر نیازهای پذیرایی رو تهیه کرده و ارائه میده.

8. تیم ما تمامی خدمات تاسیسات اضطراری شامل موتور برق، گرمایش و سرمایش، تهویه متبوع،تجهیزات آتشنشانی،لوازم کمک های اولیه و … رو تهیه میکنه و ارائه میده.

9. تیم ما مزون اختصاصی سفره عقد  خودش رو به زوجها ارائه میده و مراسم عقد رو اجرا میکنه و در زمینه انتخاب عاقد مناسب با شرایط عقد که به صورت حقیقی باشه یا سوری مشاوره میده.

10. تیم ما آتلیه عروس اختصاصی خودش رو با توجه به سلیقه و بودجه در نظر گرفته شده عروس و داماد بهشون ارائه میده.

11. تیم ما گروه های موزیک عروسی و DJ رو با توجه به بودجه؛ سلیقه و نوع مراسم به عروس و داماد ارائه میده.

12. تیم ما شرکت های اجاره دهنده ماشین عروس و ارائه کننده دسته گل عروس رو به زوجها معرفی میکنه.

13. تیم ما سالن زیبایی عروس و آرایشگاه داماد مطابق با خواست و سلیقه عروس و داماد رو به اونها معرفی میکنه.

14. تیم ما مزون لباس عروس و گالری لباس داماد متناسب با درخواست عروس و داماد رو معرفی کرده و پیشنهاد میده.

15. تیم ما در زمینه انتخاب و چاپ کارت دعوت عروسی  شرکت های معتبر و مورد تایید خودش رو به زوجها معرفی میکنه و پیشنهاد میده.

16. تیم ما در مجموع تمامی کارهای مربوط به عروسی رو به عهده میگیره و به نحو احسنت اجرا میکنه.

 

آدرس اینستاگرام

tashrifat_mazesta@

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *